Довідка форми 086-о або 086-у

Дана довідка входить в список необхідних для вступу документів для певних спеціальностей, таких як “хореографія”, “здоров’я людини”, “фізичне виховання” та інших. Чи потрібна вона для вашого ВНЗ уточняйте в правилах вступу або в приймальній комісії. 1. Де видається довідка 086-о?

  Довідка видається в поліклініці

  – да, для декого це не очевидно.

 2. Який строк дії довідки?

  Строк дії довідки: 3 місяці, 6 місяців, або 1 рік. Самі лікарі говорять, що місяць. Деякі ВНЗ вимагають довідку видану в червні. Станом на дату написання цієї статті Ви вже можете почати проходити медогляд.


  wowАкция для посетителей сайта znoo.in.ua!

  До конца вступительной кампании (15 авуста) при покупке введите купон “znoo” и получите скидку 10% на любой товар интернет-магазина AccHouse!

  Перейти у покупкам.


 3. Яка різниця між 086-0 і 086-у?

  Ніякої. Їх зміст повнісью аналогічний. 086-облік (укр.) або 086-учёт (рос.)

 4. Скільки довідок потрібно робити, якщо я хочу подати документи в n ВНЗ і на m напрямів у кожному?

  15 довідок точно не потрібно робити!

  Для подачі документів у ВНЗ вам знадобиться від одного до трьох комплектів документів – залежно від ВНЗ і обраних напрямів у ВНЗ. Також доцільно частину заяв подати електронним вступом. Також у більшості вузів приймають копії довідок, що б там не говорили лікарі. Тому переважній більшості, буде достатньо від 2 до 5 довідок. Причому один оригінал варто залишити в себе – для подачі оригіналів в ВНЗ, заяву в який ви подавали електронно.

 5. Що писати в «Найменування учбового закладу, роботи, куди подається довідка» ?

  Даний пункт заповнювати не обов’язково.

 6. Скільки часу потрібно для отримання довідки?

  Від 1 дня, до безкінечності. Зазвичай 2 дні, з яких у перший день ви робите аналізи та робите флюгографію, якщо до цього ви її робили більше як півроку тому. Також для отримання довідки необхідно отримати лист щеплень(прививок), які або переписують в довідку, або ідуть додатком до довідки.

Завантажити бланк довідки №086-0.

ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми первинної облікової документації № 086/о “Медична довідка (лікарський консультаційний висновок)”

Зразок довідки 086-о

Поділитися: